Sprzedam tanio działkę nad morzem i jeziorem

KONTAKT

Trzebiatów - Dodane przez kamirx (osoba prywatna) -

Sprzedam tanio działkę nad morzem i jeziorem

Pełna treść ogłoszenia Sprzedam tanio działkę nad morzem i jeziorem

Sprzedam pilnie w Rogowie k/Mrzeżyna (woj. zachodniopomorskie ) atrakcyjnie położoną działkę budowlaną nr 376/38 - obręb geodezyjny Mrzeżyno 3, (dla której Sąd Rejonowy w Gryficach prowadzi KW nr SZ1G/00069/1 ) o pow.2126 m2 położoną ok. 60m-80m od jeziora Resko Przymorskie, ok. 400m od morza i ok.350m od drogi powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno- Kołobrzegu (15km).
Przeznaczenie wg aktualnego MPZP- zabudowa pensjonatowa z funkcją mieszkalną do 20% pow. działki i do 2,5 kondygnacji (8,5m), dopuszczalna funkcja handlu, usług i gastronomii.
Do działki doprowadzona woda ( sieć wykonana ze środków własnych oraz prąd-siła. Kanalizacja (przy drodze powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno-Kołobrzeg - ok.350m) - do granicy działki wydanie warunków przyłącza natychmiastowe ale budowa ze środków własnych w rozliczeniu w rachunkach za ścieki do ZWiK Trzebiatów albo czasowo zbiornik bezodpływowy(ujęte w aktualnym MPZP) - do czasu wykonania kanalizacji przez Gminę Trzebiatów (ustawowo zadaniem własnym Gminy i z jej środków). Dojazd utwardzony. Teren działki płaski, utwardzony, nawieziony i podniesiony.
W odległości ok.400m-600m od działki funkcjonują już całoroczne - unikalny kompleks mieszkalno -wypoczynkowy- Rogowo Rezydencja Nadmorska (w..w.burco.pl) , OW WIKTORIA (w..w.wiktoria-rogowo.pl )i WDW ROGOWO (w..w.wdw-rogowo-prof.pl ) i inne. W planie zagospodarowania przestrzennego wzdłuż linii brzegowej jeziora będzie przebiegać promenada. Moja działka jest położona ok.60m od jeziora i graniczy od tej strony z 2 działkami położonymi przy linii brzegowej jeziora . Od strony północnej działki w/g planu będzie usytuowany park i ścieżki do komunikacji pieszo-rowerowej. Jezioro Resko Przymorskie jest jeziorem przepływowym i nikt z właścicieli nie posiada działki z linią brzegową chociaż niektórzy tak twierdzą.
Jest nowo położony i oddany do użytkowania asfaltowy odcinek drogi powiatowej Mrzeżyno-Dźwirzyno-Kołobrzeg, przy której leży działka oraz nowo wybudowana ścieżka pieszo rowerowa przy niej. Rogowo jest i będzie jedną z ostatnich oaz spokoju na wybrzeżu bałtyckim. Proponowana okazyjna cena zakupu działki w wysokości ok. 211zl jest na tą chwilę niezwykle atrakcyjną, bo pomimo chwilowego zastoju na rynku nieruchomości jest warta teraz 2 razy więcej i będzie na pewno inwestycją o bardzo pewnym i wysokim potencjale wzrostu ceny. Tylko poważne oferty. Są działki w Rogowie, za które właściciele życzą sobie sumy pomiędzy 600zł-800zł za m2, ale rzeczywiście zostało w ostatnim czasie sprzedanych parę działek w cenach od 350zł do 550zł.

Mapa TrzebiatówProfil założony około 6 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Sprzedam tanio działkę nad morzem i jeziorem ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Gryfic. Prowadzisz serwis o Gryficach lub zwiazany z Gryfice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach !Zobacz stronę KAM-POD Kompletne Podłogi !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Gryficach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gryfice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gryfic: Nowogard ogłoszenia - Kołobrzeg darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Świnoujście ogłoszenia - Stargard Szczeciński sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Gryfice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj