Zatrudnię pokojową w hotelu nad morzem na sezon 2015

KONTAKT

Trzęsacz - Dodane przez Willa_Kliper (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnię pokojową w hotelu nad morzem na sezon 2015

Tawerna Kliper zatrudni pokojową. Miejsce - Trzęsacz, koło Rewala nad morzem na sezon 2015.
Obowiązki:
- Dbałość o czystość pensjonatu
- sprzątanie pokoi

Wymagania
- doświadczenie zawodowe hotel, pensjonat, dom wczasowy;
- staranność w wykonywaniu powierzonych prac;
- zaangażowanie, pełna dyspozycyjność;
- organizacja pracy i operatywność.
- absolwent, uczeń szkoły o kierunku hotelarskim lub gastronomicznym.
- Wykształcenie: zawodowe;
- Doświadczenie zawodowe: 2 lata;

Oferujemy:
- Umowa zlecenie, kontrakt.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres e-mail praca (at) nad-morzem.com.pl

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 833)"

Mapa TrzęsaczProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnię pokojową w hotelu nad morzem na sezon 2015

Polecane, ciekawe strony z Gryfic. Prowadzisz serwis o Gryficach lub zwiazany z Gryfice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę KAM-POD Kompletne Podłogi !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Gryficach !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Gryfice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Gryfic: Nowogard ogłoszenia - Kołobrzeg darmowe ogłoszenia - Świdwin ogłoszenia bezpłatne - Świnoujście ogłoszenia - Stargard Szczeciński sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję